• Rimo vzdy cestuje zadarmo
  • Rimmo drzi tvar

ZNAČKA RIMMOO

Kontakt 
obchod@rimmoo.sk 
+421 918 888 996

Značka rimmoo vznikla v krásnom sne, kedy sa po prebudení v roku 2009 začala vytvárať presná štruktúra značky. Prvé kroky po otvorení očí boli neisté, avšak prostredníctvom teamu ľudí s kreatívnymi nápadmi a po dobrej šálke čiernej kávy sa začala prebúdzať.

Netrvalo dlho a boli viditeľné jasné kontúry zamerania značky, budúce ciele a pravidlá, podľa ktorých sa uberá vývoj a výroba teraz už aj spôsob prezentovania značky - predaj.

Jasnými kontúrami sa u nás prezentovali rôzni dizajnéri, ktorí s nami spolupracovali na vývoji jedinečných sedacích kresiel, lehátok a taburetiek. Moderné, dizajnové sedacie vaky - kreslá rimmoo nie sú len voľne pohodené vrecia niekde v kúte detskej izby. So značkou rimmoo sa môžete pokojne prezentovať v strede haly, obývačky, detskej izby či kaviarni, alebo otvorte terasu a ukážte svetu vašu jedinečnosť rimmoo.

Medzi hlavné ciele patrí predávať bezpečné a zdravotne nezávadné výrobky, a preto vyrábame naše výrobky na Slovensku z materiálov, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritéria. Naše výrobky obsahujú zdravotne nezávadný polystyrénový granulát.

Dnes má každý chuť na dobrú čiernu kávu a väčšinou na mieste, kde mu je najpríjemnejšie, v kruhu rodiny či najbližších priateľov. My sme nezačali pražiť kávu, ale vytvárame oázu oddychu pre hlboké nádychy, a preto nám dovoľte priniesť takéto miesto aj k vám. Miesto pre vás je rimmoo.

team rimmoo